Cardamom Powder Organic 25 kg
from
excl. VAT
incl. VAT
from
excl. VAT
incl. VAT
/
Calculating delivery date...
Browse to
Details
Cardamom Powder Organic 25 kg
More Information
| Article number | 800185 |
|---|---|
| EAN | 8721306729380 |
| HS-Code | 09083200 |
| Private Label possible? | No |
| Energy (kcal/kJ) | 355 kcal / 1487 KJ |
| Fats | 7 g (saturated: 0 g) |
| Carbohydrates | 57 g |
| Fibers | 11 g |
| Proteins | 11 g |
| Salt | 0 g (sodium 18 mg) |
Reviews
Write Your Own Review
Cardamom Powder Organic 25 kg