Shaggy Inkcap Mushroom Powder Coprinus comatus Organic 25 kg
from
excl. VAT
incl. VAT
from
excl. VAT
incl. VAT
/
Calculating delivery date...
Browse to
Details
Shaggy Inkcap Mushroom Powder Coprinus comatus Organic 25 kg
More Information
| Article number | 801975 |
|---|---|
| EAN | 8721306728628 |
| HS-Code | 07123900 |
| Private Label possible? | No |
| Energy (kcal/kJ) | 247 kcal / 1049 KJ |
| Fats | 1,4 g (saturated: 0,2 g) |
| Carbohydrates | 37,4 g |
| Fibers | 19,2 g |
| Proteins | 21,2 g |
| Salt | 0 g (sodium 0,1 g) |
Reviews
Write Your Own Review
Shaggy Inkcap Mushroom Powder Coprinus comatus Organic 25 kg